19th Ave New York, NY 95822, USA

Gwarancja pracy?

praca w Warszawie gwarantowana

W ostatnim czasie bardzo mocno rozwija się rynek IT. Nowoczesne technologie, praca dla programisty, testera, analityka itd. to najczęściej występujące oferty pracy. Kandydaci na studia coraz częściej rozważają taki kierunek kształcenia ze względu na niemal pewne zatrudnienie oraz całkiem solidne zarobki w branży.

Jedna z warszawskich uczelni wyższych daje nawet pisemną gwarancję uzyskania pracy w zawodzie informatyka po ukończeniu studiów. Jednak to w większości sami studenci pracują na swój przyszły sukces zawodowy, aktywnie uczestnicząc w projektach i różnorodnych programach rozwoju skierowanego na branże IT.

Spore szanse na znalezienie pracy mają przede wszystkim studenci kierunków ścisłych. Według prognoz „Barometru Zawodów” na 2018 rok szanse na zatrudnienie mają w szczególności poza informatyką, studenci automatyki, robotyki, medycyny, farmacji, stomatologii oraz filologii.

Na warszawski rynek pracy trafiają także osoby, które zdecydowały się na odważny krok w życiu i przeprowadziły się do stolicy właśnie z uwagi na lepsze perspektywy znalezienia pracy.

W Warszawie większość dużych pracodawców pomaga w rozwoju kompetencji, oferuje szkolenia zawodowe i podnoszące kwalifikacje. Dodatkowo oprócz stałej pensji można liczyć na benefity pozapłacowe np. w postaci ubezpieczenia medycznego, pakietów szkoleniowych, karty sportowej itp.

Zostaw komentarz