People make places
Specjalista ds. zatrudniania Osób z Niepełnosprawnościami
ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com
Zakres obowiązków:
  • Koordynacja rozliczeń finansowych z PFRON, optymalizacja wpłat na PFRON i pozyskiwanie dofinansowań.
  • Efektywne wykorzystanie dostępnych środków finansowych z różnorodnych programów wsparcia zatrudnienia OzN.
  • Wsparcie w dostosowaniu środowiska pracy do potrzeb OzN.
  • Współpraca z Działem L&D w zakresie warsztatów dla pracowników/ managerów.
  • Wsparcie OzN na kontraktach ISS w całej Polsce.
  • Przygotowywanie analiz i raportów w obrębie zatrudnienia OzN.
  • Śledzenie zmian w przepisach dotyczących świadczeń dla OzN.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w obszarze zatrudnienia wspieranego Osób z Niepełnosprawnością.
  • Wiedza z zakresu przepisów dotyczących świadczeń dla Osób z Niepełnosprawnościami.
  • Umiejętność prowadzenia rozliczeń PFRON.
  • Gotowość do wizyt na kontraktach, gdzie zatrudnione są OzN.
  • Aktywne prawo jazdy kat B.
  • Biegłość w pracy z Excelem, PowerPoint i innymi narzędziami Ms Office.
  • Znajomość TETA mile widziana.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Możliwość realnego wpływu na budowanie kultury dostępności w firmie.
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ważną rolę w organizacji w obszarze budowania inkluzywnych miejsc pracy.
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje.
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy.