Specjalista ds. Kalkulacji i Ofertowania
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie przedmiarów dla projektów inwestycyjnych oraz dla klientów indywidulanych
  • Przygotowywanie kosztorysów ofertowych
  • Pozyskiwanie ofert oraz wycena prac
  • Analiza projektu pod względem zagadnień technicznych, styków branżowych
  • Rozwiązywanie zagadnień technicznych
  • Tworzenie zestawień kosztowych
  • Analizowanie gromadzonych danych i wyciągnie trafnych wniosków
  • Udział w przygotowywaniu ofert do inwestorów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad przedmiarowania robót budowlanych
  • Bardzo dobra znajomość programów: Excel, Autocad, Norma Pro
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Znajomość rynku materiałów budowlanych
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Znajomość procedur przetargowych
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.