Kosztorysant Budowlany
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: Koszt./TorProjekt/04.2024
Opis stanowiska
  • Sporządzanie przedmiarów robót w inwestycjach infrastrukturalnych.
  • Wykonanie kosztorysów szczegółowych w programie NormaPRO.
  • Analiza dokumentacji, zgodności z zapisami SIWZ i specyfikacjami technicznymi.
  • Współpraca przy sprawdzeniu poprawności rozwiązań projektowych oraz technologicznych w stosunku do założeń ofertowych.
  • Analiza runku oraz działań konkurencji.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z budownictwa lub pokrewne.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu wycen w przetargach publicznych i dla inwestorów prywatnych – preferowane.
  • Umiejętność kalkulacji kosztów w programach typu Norma.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel.
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz chęć do pracy w zespole.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy prestiżowych i różnorodnych projektach.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym po okresie próbnym.
  • Przyjazna atmosfera w pracy.
Opis firmy
Biuro projektowe Torprojekt zajmuje się wykonywaniem kompleksowej dokumentacji projektowej obejmującej studia wykonalności, koncepcje, dokumentację przetargową oraz projekty budowlane i wykonawcze.
Głównymi zaletami naszego biura są: kompleksowość opracowań projektowych, wysoka jakość i terminowość wykonania.

TorProjekt Sp. z o.o. jest częścią Grupy Trakcja.