Inżynier ds. Walidacji Urządzeń Mechanicznych
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Tworzenie stanowisk do weryfikacji nowo opracowanych modułów mechanicznych i urządzeń.
  • Kontrola zgodności produktów ze specyfikacją konstrukcyjną, w tym automatykę, niezawodność, kalibrację oraz systemy optyczne i pomiarowe.
  • Nadzór nad zgodnością wykonania urządzeń z dokumentacją projektową i założeniami
  • Identyfikacja i rozwiązywanie występujących niezgodności.
  • Planowanie i realizacja testów jakościowych, niezawodnościowych oraz zmęczeniowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji weryfikacyjnej oraz raportowanie wyników.
  • Wspieranie transferu technologii z działu R&D do produkcji.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne (mechatronika, mechanika, budowa maszyn, automatyka lub pokrewne).
  • Doświadczenie w testowaniu i weryfikacji urządzeń.
  • Znajomość projektowania wyrobów z tworzyw sztucznych, dyrektyw maszynowych, 3D CAD (np. SolidWorks), czytania rysunku technicznego.
  • Znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży urządzeń medycznych lub farmaceutycznych.
Oferujemy:
  • Umowę B2B lub umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wewnętrzne programy rozwojowe
  • Pracę w anglojęzycznym środowisku
  • Kartę Medicover Sport
  • Elastyczny czas pracy