Ogłoszenie numer: 9307004, z dnia 2024-10-21

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi poszukuje asystentki/asystenta osobistego dla 7-letniego chłopca w spektrum autyzmu.

Asystentka osobista / Asystent osobisty dla chłopca w spektrum autyzmu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wsparcie chłopca w procesie edukacji
  • Dowóz na zajęcia terapeutyczne do szkoły przy ul. Otwockiej 3 (nie wymagamy prawa jazdy, zapewniamy środki na przejazdy)
  • Udział w aktywnościach społecznych, kulturalnych, rekreacyjnych, sportowych i integracyjnych
Wymiar pracy: około 80 godzin miesięcznie
Miejsce pracy: Warszawa (Żerań), siedziba Stowarzyszenia przy ul. Targowej 82 oraz przestrzeń publiczna
Godziny pracy:
  • Poniedziałki: 7:30 – 12:30
  • Wtorki: 7:30 – 11:00
  • Środy: 7:30 – 12:30
  • Piątki: 7:30 – 13:00

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością lub studia w tym kierunku
  • Umiejętność planowania pracy, kreatywność
  • Cierpliwość, uważność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Umowę cywilno-prawną, od zaraz, na okres co najmniej roku
  • Wynagrodzenie: 50 zł brutto/godzina
  • Pracę w doświadczonym zespole z blisko 30-letnią tradycją