Asystent Stomatologiczny / Asystentka Stomatologiczna
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Asystowanie przy zabiegach
  • Prace higienizacyjne
  • Przygotowanie gabinetu i dokumentacji
  • Sterylizacja narzędzi
Wymagania:
  • Średnie wykształcenie kierunkowe
  • Dyplom asystentki/higienistki stomatologicznej
  • Doświadczenie zawodowe mile widziane
  • Wiedza o higienizacji i sterylizacji
  • Książeczka Sanepidu
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w asyście różnym specjalistom
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • Orientacja na potrzeby Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Pracę w prestiżowej firmie medycznej
  • Nowoczesny gabinet stomatologiczny
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Praca w dni robocze/weekendy możliwa
  • Wsparcie menedżerskie
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka zdrowotna, sport, ubezpieczenie, kursy językowe)
  • Możliwości szkoleń i rozwoju