Asystent / Asystentka Stomatologa
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Asysta przy zabiegach
  • Przygotowanie gabinetów
  • Dokumentacja medyczna
  • Sterylizacja narzędzi
Poszukujemy:
  • Wykształcenie średnie kierunkowe
  • Dyplom asystentki/higienistki stomatologicznej
  • Roczne doświadczenie zawodowe
  • Wiedza o higienizacji/sterylizacji medycznej
  • Książeczka SANEPID
  • Doświadczenie w asyście specjalistów
  • Dokładność, odpowiedzialność, empatia
Oferujemy:
  • Nowoczesne gabinety, wysokiej klasy sprzęt
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Praca w tygodniu i opcja weekendów
  • Wsparcie kierownictwa i koordynatorów
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, fitness, ubezpieczenie, kursy angielskiego)
  • Szkolenia zawodowe
  • Projekty i konkursy prozdrowotne