Zastępca Szefa Służby Obsługi Bazowej
Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.
Nr ref.: TB/12/2023
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane lotnicze);
  • Posiadanie licencji EASA PART-66 (B1 lub B2);
  • Co najmniej 8 lat doświadczenia w obsłudze technicznej samolotów;
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami produkcyjnymi;
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie min. B2;
  • Znajomość przepisów PART-145, PART-66, PART-147.
Zadania:
  • Zapewnienie efektywnej realizacji bazowej obsługi technicznej samolotów;
  • Koordynowanie procesów przygotowania i wykonywania bazowej obsługi technicznej samolotów oraz napraw strukturalnych;
  • Efektywne wykorzystanie zasobów w celu zapewnienia realizacji ustalonych planów obsługowych;
  • Organizowanie i optymalizowanie funkcjonowania stałych linii produkcyjnych;
  • Opiniowanie założeń inwestycyjnych dotyczących wyposażenia i infrastruktury przeznaczonych do realizacji bazowej obsługi samolotów;
  • Opracowanie oraz aktualizacja MOE oraz szczegółowych procedur (MH) w zakresie działalności Służby.
Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych oraz świadczeń socjalnych.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy KRK, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 225 470 099,40 zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.