Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Zastępca kierownika działu wysyłek
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0936
OBOWIĄZKI:
Organizacja pracy podległych pracowników; kontakt i współpraca z kurierami; przygotowywanie przesyłek; przygotowywanie listów przewozowych; wyjaśnianie reklamacji doręczeń; nadzorowanie pracy podległych pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw logistyki i dziedzin pokrewnych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Inne] : znajomość programów wysyłkowych firm kurierskich; dobra obsługa komputera; umiejętność zarządzania zespołem i doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników; dobra organizacja pracy; komunikatywność.

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego