Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Tynkarz
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/01901
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie różnych podłoży pod wykonanie tynku- przygotowywanie zapraw tynkarskich- wykonywanie, naprawa i konserwacja tynków różnego rodzaju- obsługa maszyn i narzędzi tynkarskich- organizowanie swojego stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i ochrony ppoż.- kontakt z Zaopatrzeniowcem i biurem w celu ustalenia dostawy materiałów na budowę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tynkarz
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe, praca na wysokości.Obowiązki:- przygotowywanie różnych podłoży pod wykonanie tynku- przygotowywanie zapraw tynkarskich- wykonywanie, naprawa i konserwacja tynków różnego rodzaju- obsługa maszyn i narzędzi tynkarskich- organizowanie swojego stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i ochrony ppoż.- kontakt z Zaopatrzeniowcem i biurem w celu ustalenia dostawy materiałów na budowę.*Praca na terenie Warszawy i okolic

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy