Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Twórca podcastów edukacyjnych z języka angielskiego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/04426
OBOWIĄZKI:
Stworzenie podcastów edukacyjnych w formie wywiadów przeprowadzonych z native speakerami oraz innymi gośćmi. Ich celem jest nauka brytyjskiej odmiany języka angielskiego. Materiały edukacyjne z zakresu nauczania j. angielskiego na poziomie A1-B1. Długość trwania podcastów za całość dzieła - 500 min.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali twórcy i artyści gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie średnie ogólnokształcące; 3 miesiące doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku; znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 163 080 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy