Technik Zmianowy (k/m/n)

Celem stanowiska jest wsparcie procesów produkcyjnych poprzez prowadzenie bieżącej eksploatacji urządzeń i linii produkcyjnych Mars w powierzonym obszarze przy zachowaniu obowiązujących norm i procedur BHP.

Jakie będą Twoje główne obowiązki?
  • Prowadzenie bieżącej eksploatacji urządzeń i linii produkcyjnych Mars w powierzonym obszarze, przy przestrzeganiu obowiązujących w tym zakresie przepisów i zasad bezpieczeństwa
  • Wykonywanie prac przeglądowych i naprawczych, zarówno rutynowych jak i wynikających z bieżących potrzeb
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji w zakresie obsługi i napraw maszyn i urządzeń w powierzonym obszarze Mars
  • Znajomość dokumentacji technicznej niezbędnej do bezpiecznej pracy, prowadzenia przeglądów, obsługi bieżącej, dokonywania modyfikacji itp.
  • Wnioskowanie działań mających na celu poprawienie wydajności, niezawodności, bezpieczeństwa i higieny w powierzonym obszarze
  • Udział w uruchomieniach nowych instalacji technologicznych pod kątem przyszłych potrzeb eksploatacyjnych
  • Współpraca i nadzór nad firmami kontraktorskimi wykonującymi zlecone prace na obszarze Mars Polska
  • Dbanie o stan techniczny narzędzi i urządzeń warsztatowych
  • Obsługa istniejących w Mars systemów wspomagających pracę Działu Utrzymania Ruchu
Jeśli posiadasz:
  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe, preferowane kierunki: Elektromechanik, Elektryk, Mechatronik
  • Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu będzie dodatkowym atutem
  • Aktualne uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe - mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i produkcyjną
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Chęć rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji
Co zyskasz dołączając do Mars?
  • Umowa o pracę, bez okresu próbnego
  • Atrakcyjne warunki finansowe z premią biznesową i świątecznym bonusem
  • W trosce o Twoje bezpieczeństwo i zdrowie otrzymasz szeroki pakiet świadczeń uwzględniający min. ubezpieczenie na życie, prywatą opiekę medyczną oraz program wsparcia dla współpracowników
  • Pakiet oszczędnościowy aby zadbać o Twoją przyszłość
  • Indywidualny plan rozwoju wspierający w budowaniu skutecznej ścieżki kariery
  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty i dostęp do limitowanych ofert, które Twoja rodzina i znajomi pokochają
  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej
  • Możliwość uczestniczenia w akcjach wolontaryjnych w godzinach pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w ramach struktur firmy
  • Pozytywny i zgrany zespół Współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku
  • Najwyższe normy bezpieczeństwa pracy