Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Technik w serwisie telefonów
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/21/03914
OBOWIĄZKI:
- Diagnozowanie usterek na poziomie modułów- Wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów elektronicznych- Testowanie urządzenia po dokonaniu naprawy- Kontrola wydanych urządzeń (zgodność z numerem IMEI, z gwarancją, zgodność ze stanem faktycznym na karcie przydzielonego do naprawy urządzenia)- Rozliczanie się z pobranych części oraz ilości naprawionych urządzeń- Współpraca z Kierownikiem Obszaru, Liderem Grupy oraz innymi Pracownikami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik elektronik*
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wymagania:Wykształcenie min. średnie techniczne w dziedzinie elektroniki mile widziane- Doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych w autoryzowanym serwisie - warunek konieczny- Umiejętność testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń- Znajomość podstaw elektroniki i elektrotechniki- Zdolności manualne i dokładność- Znajomość obsługi komputera- Znajomość języka angielskiego mile widziana- Umiejętność pracy w grupie- Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadaniaObowiązki: - Diagnozowanie usterek na poziomie modułów- Wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów elektronicznych- Testowanie urządzenia po dokonaniu naprawy- Kontrola wydanych urządzeń (zgodność z numerem IMEI, z gwarancją, zgodność ze stanem faktycznym na karcie przydzielonego do naprawy urządzenia)- Rozliczanie się z pobranych części oraz ilości naprawionych urządzeń- Współpraca z Kierownikiem Obszaru, Liderem Grupy oraz innymi PracownikamiKontakt: Tel. 690191857 e-mail: svitlana.hrytsiv@jobimpulse.pl

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy