Technik Utrzymania Obiektu
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Bieżąca konserwacja obiektu
  • Wykonanie drobnych prac naprawczych
  • Wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych/okresowych
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • Raportowanie wykonanych prac

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub inne pokrewne
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów
  • Uprawnienia minimum SEP Gr 1 E
  • Prawo jazdy kat. B (*wymagane dla techników mobilnych)
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone prace

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (20 lat)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub b2b
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego oraz sportowego
  • Program poleceń pracowników
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy
  • Dofinansowanie do uprawnień
  • Niezbędne narzędzia pracy (narzędzia serwisowe, telefon)