Ogłoszenie numer: 8977399, z dnia 2024-04-30

Klient portalu Praca.pl

Firma z branży usługowej zatrudni do swojego punktu zlokalizowanego w dzielnicy Włochy w Warszawie osobę na stanowisko:

Technik Serwisu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie stałej kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń w placówce,
  • Prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń, analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Instalacja nowych urządzeń i szkolenia z zakresu obsługi,
  • Dokonywanie napraw interwencyjnych,
  • Tworzenie raportów z wykonywanych czynności.

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1KV – warunek konieczny,
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki,
  • Wykształcenie elektrotechniczne,
  • Elastyczność w działaniu,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Gwarantujemy przyuczenie do samodzielnej pracy na stanowisku,
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na ½ etatu lub B2B,
  • Prywatna opieka medyczna.