Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Technik konserwator k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/06444
OBOWIĄZKI:
- codzienna kontrola i dbałość o obiekt i wszystkie znajdujące się na jego terenie urządzenia- nadzór nad sparwym usuwaniem usterek i awarii- utrzymanie ciągłości pracy i urządzeń i instalacji- przygotowywanie raportów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: techniczne
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe l, co najmniej 6 m-cy doświadczenia na podobnym stanowisku.Obowiązki:Obsługa techniczna nieruchomości. Diagnozowanie i naprawa drobnych usterek, przeprowadzanie regularnych prac konserwacyjnych zgodnie z otrzymanymi instrukcjami. Wykonywanie drobnych prac remontowo-budowlanych. *Wynagrodzenie do negocjacji - uzależenione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy