Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Szef kuchni
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03043
OBOWIĄZKI:
- zarządzanie kuchnią przedszkolną- przygotowywanie i nadzór nad przygotowywaniem posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie zawodowe (gastronomiczne), obowiązkowość, odpowiedzialność, rzetelność w pracy, tutuł Mistrza w zawodzie Kucharza, "książeczka sanepidu", niekaralność (obligatoryjna z uwagi na wymóg pracy w placówce oświatowej).Obowiązki:- zarządzanie kuchnią przedszkolną- przygotowywanie i nadzór nad przygotowywaniem posiłków*Wynagrodzenie zasadnicze: 2600 zł + 20% premii + wysługa. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 2800 zł brutto. [Zgłoszenia: p272@edu.um.warszawa.pl, telefonicznie: 22 835 21 57 lub osobiście (po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie)]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy