Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Szatniarka
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/10320
OBOWIĄZKI:
- kontrola osób wchodzących i wychodzących z budynku szkoły- prowadzenie ewidencji wyjść służbowych- prowadzenie ewidencji kluczy do szafek uczniowskich- dbanie o czystość w szatniach uczniowskich i sali gimnastycznej, w tym: zamiatanie, mycie podłóg, schodów, lamperii, ławek, szafek, sprzętu sportowego, sprzątanie pomieszczeń sanitarnych, uzupełnianie środków czystości, opróżnianie koszy na śmieci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Szatniarz (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie: wykształcenie średnie, co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego.Obowiązki: - kontrola osób wchodzących i wychodzących z budynku szkoły- prowadzenie ewidencji wyjść służbowych- prowadzenie ewidencji kluczy do szafek uczniowskich- dbanie o czystość w szatniach uczniowskich i sali gimnastycznej, w tym: zamiatanie, mycie podłóg, schodów, lamperii, ławek, szafek, sprzętu sportowego, sprzątanie pomieszczeń sanitarnych, uzupełnianie środków czystości, opróżnianie koszy na śmieci.[Zgłoszenia: lo156@edu.um.warszawa.pl, 22 841 71 61]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 340 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy