Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Strażnik k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/12789
OBOWIĄZKI:
- ochrona powierzonego mienia zleceniodawcy- utrzymanie czystości w miejscu pracy (portiernia)- utrzymanie czystości na przyległym terenie- dbałość o wyposażenie stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy ochrony osób i mienia
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, umiejętność obserwacji i rejestrowania zdarzeń, umiejętność pracy w zespole. Obowiązki:- ochrona powierzonego mienia zleceniodawcy- utrzymanie czystości w miejscu pracy (portiernia)- utrzymanie czystości na przyległym terenie- dbałość o wyposażenie stanowiska pracy*Wynagrodzenie zasadnicze + dodatek za godziny nocne, możliwość wypracowania nadgodzin[Zgłoszenia: 605 320 860]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy