Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Storage Developer
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: OJ/WAW/SD

Zadania:

  • Będziesz odpowiedzialny za projektowanie usług infrastruktury pamięci masowej, które będą zawsze włączone, niezawodne i samonaprawiające się
  • Ta rola obejmuje środowiska pamięci masowej z naciskiem na automatyzację, możliwości samonaprawy i wydajność usług
  • Automatyzacja procesów tak, aby umożliwić samoobsługę użytkownika i samonaprawianie systemu
  • Automatyzacja pulpitów nawigacyjnych i raportów analitycznych
  • Monitorowanie i dostosowywanie infrastruktury pamięci masowej oraz wymagań dotyczących wydajności
  • Automatyzacja monitorowania i raportowania

*Oferujemy na tym stanowisku wyłącznie umowę o pracę

To idealna oferta dla Ciebie, jeśli:

  • W swojej pracy kładziesz silny nacisk na automatyzację i masz solidnie rozbudowane umiejętności skryptowe PowerShell i / lub Python(+Flask), REST-API, XML, JSON,
  • Posiadasz ogólną wiedzę na temat architektury systemów pamięci masowej, takich jak EMC ECS / ISILON , protokoły NAS (SMB/NFS),S3
  • Posiadasz ogólną znajomość Linux Red Hat , Azure Devops , Git
  • Znasz narzędzia do zarządzania konfiguracją, takie jak PowerShell DSC lub Ansible
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (praca będzie w środowisku międzynarodowym)
Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Storage Developer.