Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Stolarz
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/04519
OBOWIĄZKI:
- formatyzowanie płyt meblowych według rozkroju- montaż korpusów mebli zgodnie z projektem- skręcanie i montaż szuflad - montaż frontów z różnych materiałów - prace stolarskie - frezowanie, wiercenie, skręcanie itp. - obsługa okleiniarki - współpraca z innymi działami firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Stolarz meblowy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak, kierunek: stolarstwo
Uprawnienia: Stolarz
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie (stolarz), zdolności manualne, 1 rok doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- formatyzowanie płyt meblowych według rozkroju- montaż korpusów mebli zgodnie z projektem- skręcanie i montaż szuflad - montaż frontów z różnych materiałów - prace stolarskie - frezowanie, wiercenie, skręcanie itp. - obsługa okleiniarki - współpraca z innymi działami firmy [Zgłoszenia: abania@deer-wood.pl, 533 331 785]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy