Ogłoszenie numer: 6311589, z dnia 2022-01-18

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia,
że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta w Dziale Administracji Personalnej (Staż płatny)

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • Administracja dokumentacją pracowniczą (Prowadzanie teczek osobowych, tworzenie umów);
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego, sporządzanie raportów;
  • Czynny udział w realizowanych projektach HR (Onboarding, badanie opinii pracowników, Exit interview itp.);
  • Wsparcie działu HR w codziennej pracy;
  • Czynny udział w procesach rekrutacyjnych pod okiem doświadczonych specjalistów;
  • Obsługa benefitów pracowniczych;
  • Przygotowywanie materiałów komunikacyjnych.

Wymagania

  • Chęć rozwoju i uczenia się w obszarze administracji personalnej i HR;
  • Zainteresowanie obszarem HR (rekrutacja/kadry/administracja personalna);
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Zaangażowanie i skrupulatność w wykonywanych czynnościach;
  • Dostępność 40h w tygodni od poniedziałku do piątku.

Oferujemy

  • Płatny, 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy;
  • Doświadczenie  - gwarantujemy, że na 3-miesięcznym stażu zdobędziesz cenną praktykę z zakresu administracji personalnej i HR;
  • Wiedzę - dowiesz się, jak wygląda praca w dziale HR w dużej firmie;
  • Opiekę i życzliwe wsparcie koleżanek z zespołu.