Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Stażysta (docelowo po odbyciu stażu urzędniczego sekretarz sądowy) w wydziałach ksiąg wieczystych sądu rejonowego dla warszawy-mokotowa w warszawie (nr ref. kd-111-2/2021) k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/00986
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie zarządzeń sędziego i referendarza sądowego- czynności związane z obsługą systemów informatycznych Wydziałów Ksiąg Wieczystych- archiwizowanie akt
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa MS Office

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie minimum średnie oraz zdany egzamin maturalny, znajomość techniki pracy biurowej oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office Word i Excel, pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, nie może być prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe. Mile widziane: doświadczenie w pracy biurowej, znajomość ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz Regulaminu urzędowania sądów powszechnych.Obowiązki:- wykonywanie zarządzeń sędziego i referendarza sądowego- czynności związane z obsługą systemów informatycznych Wydziałów Ksiąg Wieczystych- archiwizowanie aktIlość wolnych miejsc: 10 (5-umowa na czas określony, 5-umowa na czas określony w celu zastępstwa) Pełna treść oferty: http://www.hipoteka.waw.pl/Kd-111-2-2021A.pdf

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Wybór

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy