Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Stażysta (docelowo inspektor/informatyk) w oddziale informatycznym sądu rejonowego dla warszawy-mokotowa w warszawie (nr ref. kd-111-3/2021)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03883
OBOWIĄZKI:
- administrowanie sieciami informatycznymi w budynkach Sądu oraz witryną internetową Sądu- wsparcie dla użytkowników systemów aplikacji użytkowanych w tut. Jednostce- administrowanie systemami operacyjnymi Windows- aktualizacja wersji oprogramowania na serwerze i stacjach roboczych oraz kontrola antywirusowa- usuwanie awarii i usterek zgłoszonych przez użytkowników- naprawa drobnych uszkodzeń lub załatwianie spraw związanych z serwisem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Administracja siecią komputerową
Uprawnienia: obsługa MS Office
Uprawnienia: System operacyjny Windows

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe min. I stopnia, znajomość systemów operacyjnych Windows, a także obsługi sprzętu komputerowego, zarządzanie sieciami komputerowymi i usługami sieciowymi, w tym umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych, pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, nie może być prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe. Mile widziane: znajomość systemów: System SAWA (Currenda), System NKW , Microsoft SQL Server, znajomość Pakietu MS Office, znajomość ogólnych zagadnień z zakresu ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz Regulaminu urzędowania sądów powszechnych, wykształcenie wyższe kierunkowe.Obowiązki:- administrowanie sieciami informatycznymi w budynkach Sądu oraz witryną internetową Sądu- wsparcie dla użytkowników systemów aplikacji użytkowanych w tut. Jednostce- administrowanie systemami operacyjnymi Windows- aktualizacja wersji oprogramowania na serwerze i stacjach roboczych oraz kontrola antywirusowa- usuwanie awarii i usterek zgłoszonych przez użytkowników- naprawa drobnych uszkodzeń lub załatwianie spraw związanych z serwisem.Pełna treść oferty: http://www.hipoteka.waw.pl/Kd-111-3-2021.pdf

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Wybór

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy