Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Wynagrodzeń i Systemów Motywacyjnych
Warszawa
Czego możesz się
spodziewać?

Zależy Ci na pracy w firmie, której logo i odcień magenty zna prawie każdy?

Masz doświadczenie w obszarze wynagrodzeń, systemów motywacyjnych i lubisz analizę danych?

Nie boisz się wyzwań, lubisz znajdować rozwiązania i jesteś skoncentrowany/a na potrzebach biznesowych? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/aś TAK, dołącz do #TeamMagenta!

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Przygotowywanie analiz, raportów i rekomendacji wynagrodzeniowych;
  • Aktywny udział w tworzeniu i aktualizowaniu istniejących regulaminów wynagrodzeń/premiowych;
  • Opracowywanie, wdrażanie i utrzymywanie programów motywacyjnych (w tym programów międzynarodowych);
  • Mapowanie stanowisk i wypracowywanie odpowiednich widełek płacowych w oparciu o benchmarki rynkowe;
  • Zapewnienie zgodności wdrażanych rozwiązań z odpowiednimi przepisami i regulacjami;
  • Śledzenie i analiza najnowszych trendów rynkowych oraz przygotowywanie rekomendacji zmian w celu ich wdrożenia.
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze wynagrodzeń, systemów motywacyjnych i analizy danych w dużej organizacji;
  • Zdolności analityczne i doskonała znajomość MS Excel;
  • Komunikatywność,  umiejętność budowania relacji i przedstawiania wniosków z analiz i rekomendacji w ustrukturyzowany sposób;
  • Znajomość prawa pracy i doświadczenie w zakresie tworzenia procedur i regulaminów;
  • Doświadczenie w posługiwaniu się benchmarkami rynkowym oraz znajomość metodologii Korn Ferry i/lub Mercer;
  • Otwartość na nowe wyzwania i umiejętność spojrzenia na nie z różnych perspektyw;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...