Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Starszy Programista Java Fullstack
Miejsce pracy: Warszawa
Poszukiwany: Inżynier Oprogramowania do Działu Rozwoju Ryzyka i Tożsamości. Wymagana zdolność tworzenia oraz zmianą aplikacji, z naciskiem na optymalizację i konserwację. Niezbędne umiejętności: inżynieria oprogramowania, bazy danych, J2EE, web. Oczekujemy gotowości do projektowania, dokumentacji, rozwoju i testowania nowych funkcjonalności oraz elastyczności w zmieniających się zadaniach.

Role i obowiązki:
  • Odpowiedzialność za projektowanie, rozwój i wdrażanie.
  • Rozwój nowych produktów.
  • Projektowanie i rozwijanie systemu.
  • Współpraca z interesariuszami biznesowymi i technicznymi, przy pomocy najnowszych dostępnych narzędzi i technologi.
  • Opracowywanie kodu.
  • Koordynacja działania ciągłej integracji, platformy automatyzacji testowania i inne powiązane elementy, a także współtworzenie podstawowego kodu produktu.
  • Przedstawianie rozwiązań technicznych, możliwości, rozważania i funkcje w kategoriach biznesowych.
  • Precyzyjne komunikowanie statusu, problemu i ryzyka.
Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu Java 8 lub nowszej, Spring, Spring Boot lub podobnych frameworków opartych na REST.
  • Tłumienność tworzenia struktur danych wymagań na projekt, architekturę i przebieg procesu.
  • Praktyczne doświadczenie w kodowaniu.
  • Wiedza na temat podstawowych komponentów infrastruktury, takich jak serwery aplikacji (Tomcat), serwery WWW (Apache, Nginx).
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne - umiejętność prowadzenia zespołu.
  • Znajomość narzędzi do budowania, takich jak Maven i NPM, systemów kontroli wersji, takich jak Git, Bitbucket, narzędzi przepływu pracy, takich jak JIRA.
  • Doświadczenie w tworzeniu skalowalnych platform z wykorzystaniem Kubernetes mile widziane.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z aplikacją czasu rzeczywistego.
  • Znajomość frameworków UI takich jak Angular i React będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość potoków przesyłania strumieniowego, takich jak Kafka, będzie plusem.