Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Starszy inspektor/specjalista (nr. ref wzl.110.1.2021/skt) k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/01008
OBOWIĄZKI:
- przeprowadzanie analiz i zestawień zbiorczych na potrzeby Wydziału Prac Normalizacyjnych- koordynacja obiegu zawieranych umów na prace normalizacyjne- współpraca z Wydziałem Finansowym na etapie rozliczania umów, a w szczególności: a) wystawianie fakturb) kontrola dokonywania wpłat przez zamawiającego pracęc) wystawianie not obciążeniowych- współpraca z Wydziałem Koordynacji, a w szczególności:a) przekazywanie informacji o realizacji wpłat przez zamawiającego pracęb) kompletowanie i skanowanie dokumentacji związanej z realizacją umów i przekazywanie do WKO- nakładanie znaku wodnego na projekty PN - skanowanie i powielanie dokumentacji na potrzeby WPN, - koordynacja obiegu korespondencji Wydziału Prac Normalizacyjnych- koordynacja i nadzór nad rejestracją i obiegiem dokumentów delegacji krajowych Wydziału Prac Normalizacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie minimum średnie, doświadczenie w pracy przy wykształceniu średnim na stanowisko:Starszy inspektor - 3 lata, Specjalista - 4 lata (w przypadku wykształcenia wyższego doświadczenia w pracy na stanowisko: Starszy inspektor - 1 rok, Specjalista - 2 lata), dobra znajomość języka angielskiego, biegła znajomość obsługi komputera umiejętność korzystania z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point), bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność. Mile widziane: ogólna wiedza o PKN, doświadczenie w pracy z prowadzeniem dokumentacji oraz przygotowywaniem analiz i sprawozdań, umiejętności analityczne.Obowiązki:- przeprowadzanie analiz i zestawień zbiorczych na potrzeby Wydziału Prac Normalizacyjnych- koordynacja obiegu zawieranych umów na prace normalizacyjne- współpraca z Wydziałem Finansowym na etapie rozliczania umów, a w szczególności: a) wystawianie fakturb) kontrola dokonywania wpłat przez zamawiającego pracęc) wystawianie not obciążeniowych- współpraca z Wydziałem Koordynacji, a w szczególności:a) przekazywanie informacji o realizacji wpłat przez zamawiającego pracęb) kompletowanie i skanowanie dokumentacji związanej z realizacją umów i przekazywanie do WKO- nakładanie znaku wodnego na projekty PN - skanowanie i powielanie dokumentacji na potrzeby WPN, - koordynacja obiegu korespondencji Wydziału Prac Normalizacyjnych- koordynacja i nadzór nad rejestracją i obiegiem dokumentów delegacji krajowych Wydziału Prac NormalizacyjnychPełna treść oferty i wymagane dokumenty: https://www.pkn.pl/o-pkn/praca-i-praktyki-w-pknBliższe informacje: 22 556 76 59, praca@pkn.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 600 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy