Jesteśmy pięcio-osobowym zespołem zajmującym się administrowaniem systemów wewnętrznych. Konfigurujemy i utrzymujemy maszyny wirtualne do potrzeb developerskich. Odpowiadamy za prace serwisowe prowadzone w serwerowni. Zapewniamy ciągłość działania infrastruktury. Obsługujemy działowy DNS. Jesteśmy odpowiedzialni za monitoring, security, automatyzacje oraz za backupy. Pracujemy na systemach z rodziny Linux - Red Hat i Debian.

Starszy administrator systemów informatycznych
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • konfigurowanie i utrzymywanie maszyn wirtualnych;
  • zapewnienie ciągłości działania infrastruktury;
  • administrowanie systemami wewnętrznymi;
  • obsługa serwera DNS;
  • aktualizowanie oprogramowania;
  • tworzenie kopii zapasowych kluczowych maszyn wirtualnych i systemów programistycznych;
  • tworzenie skryptów pozwalających na automatyzację czynności związanych z administracją infrastruktury;
  • udzielanie wsparcia programistom.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej umiejętności administrowania systemem LINUX (Red Hat, Debian);
  • umiejętności programowania w językach skryptowych (BASH);
  • znajomości serwerów WWW (Wildfly, Apache, Nginx);
  • wykonywania kopii bezpieczeństwa systemów, nadzór nad tym procesem oraz testowanie;
  • podstawowej znajomości protokołów: IPv4, TCP, UDP;
  • znajomości relacyjnych baz danych SQL;
  • znajomości systemów monitoringu;
  • umiejętności konfiguracji podstawowych usług systemowych;
  • znajomości zagadnień związanych z wirtualizacją i konteneryzacją;
  • znajomości zagadnień związanych z high-availability;
  • systematyczności i dokładności;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej;
  • gotowości do pracy w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę (dla studentów dostosujemy wymiar etatu do planu zajęć);
  • znajomości baz danych;
  • doświadczenia w pracy z VMware.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Podstawowa znajomość języków skryptowych, np. PHP, HTML, CSS;
  • Podstawowa znajomość SELinux;
  • Znajomość Ansible;
  • Znajomość Kubernetesa.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Równowagę między pracą a życiem osobistym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Biuro w dogodnej lokalizacji