Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sspecjalista ds. obsługi klienta (język francuski)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03676
OBOWIĄZKI:
- bieżące prace administracyjne - utrzymywanie pozytywnych relacji z aktualnymi kontrahentami z terenu Francji - kompletowanie ekip pracowników budowlanych do wyjazdu do Francji - przygotowywanie dokumentacji zw. z wyjazdem pracownika za granicę
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik agencji pracy tymczasowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego, biegła znajomość języka francuskiego (C1).Obowiązki: - bieżące prace administracyjne - utrzymywanie pozytywnych relacji z aktualnymi kontrahentami z terenu Francji - kompletowanie ekip pracowników budowlanych do wyjazdu do Francji - przygotowywanie dokumentacji zw. z wyjazdem pracownika za granicę [Zgłoszenia: praca@interimpol.pl, telefonicznie: 503 603 320 lub osobiście: ul. Francuska 49 lok. 4]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy