Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Marki
Numer: StPr/21/2076
OBOWIĄZKI:
zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg,odkurzanie i pranie wykładzin, tapicerki krzeseł i foteli,wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na parapetach, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym, stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni,opróżnianie koszy na śmieci w trakcie sprzątania pomieszczeń do wskazanych zbiorczych pojemników,- znajomość języka ukraińskiego na poziomie początkującym do kontaktui porozumiewania się w zespole, ( zatrudnione pracowniki są obywateleUkrainy) oraz do przeczytania i zrozumienia instrukcji oraz zaleceń na środkach czystości w języku ukraińskim, co pozwoli na sprawne i prawidłowe ich wykorzystanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: praca w zespole, sumienność i dokładność
Uprawnienia: kultura osobista

Miejsce pracy:

Marki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie