Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sprzątaczka (umowa na zastępstwo)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/06182
OBOWIĄZKI:
- sprzątanie pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura- zamiatanie przydzielonego rejonu /w przypadku wykładzin odkurzanie- ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych, wycieranie stolików uczniowskich, stołu nauczyciela, krzeseł, usuwanie różnego rodzaju napisów pozostawionych przez uczniów- zmywanie tablic do pisania w salach lekcyjnych- uzupełnienie kredy i ewentualnie gąbki do ścierania tablicy- utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury- wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny- usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci - wynoszenie śmieci do śmietnika;- okresowe mycie okien- używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących) zgodnie z ich przeznaczeniem oraz sposobem stosowania- dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie- dokładne zamknięcie okien w salach lekcyjnych i na korytarzach, zgaszenie światła- 5 minut po każdym dzwonku na lekcję obejście wszystkich korytarzy i łazienek oraz sprzątnięcie wszelkich pozostałych po przerwie śmieci- podlewanie i pielęgnowanie kwiatów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzątaczka biurowa
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe, dokładność, sprawność fizyczna umożliwiająca wykonywanie prac takich jak mycie okien, odpowiedzialność, miele widziane doświadczenie. Obowiązki:- sprzątanie pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura- zamiatanie przydzielonego rejonu /w przypadku wykładzin odkurzanie- ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych, wycieranie stolików uczniowskich, stołu nauczyciela, krzeseł, usuwanie różnego rodzaju napisów pozostawionych przez uczniów- zmywanie tablic do pisania w salach lekcyjnych- uzupełnienie kredy i ewentualnie gąbki do ścierania tablicy- utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury- wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny- usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci - wynoszenie śmieci do śmietnika;- okresowe mycie okien- używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących) zgodnie z ich przeznaczeniem oraz sposobem stosowania- dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie- dokładne zamknięcie okien w salach lekcyjnych i na korytarzach, zgaszenie światła- 5 minut po każdym dzwonku na lekcję obejście wszystkich korytarzy i łazienek oraz sprzątnięcie wszelkich pozostałych po przerwie śmieci- podlewanie i pielęgnowanie kwiatów*Wynagrodzenie zasadnicze 2600 zł + premia, wysługa lat, fundusz socjalny, "13-tka" - wynagrodzenie nie mniejsze niż 2800 zł brutto**Termin składania aplikacji upływa: 02.06.2021 roku[Zgłoszenia: kadry@zseil.edu.pl, osobiście]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy