Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sprzątaczka k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/02816
OBOWIĄZKI:
Codzienne sprzątanie i utrzymywanie czystości oraz porządku w pomieszczeniach Przychodni z zachowaniem wytycznych zawartych w procedurach i instrukcjach obowiązujących w SZPZLO Warszawa-Ochota i zaświadczeniami wydanymi przez lekarza Medycyny Pracy, w tym: - codzienne mycie podłóg i urządzeń sanitarnych, - usuwanie nieczystości komunalnych, odpadów medycznych, gromadzenie ich w wyznaczonym miejscu. - uzupełnianie pojemników w ręczniki jednorazowe, papier toaletowy, mydło w pomieszczeniach ogólnodostępnych, - wycieranie zewnętrzne mebli, parapetów i lamp oświetleniowych, - mycie drzwi, ścian zmywalnych i pojemników na odpady, - mycie okien, - przygotowywanie roztworu dezynfekcyjnego i dezynfekcja pomieszczeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzątaczka biurowa
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe. Zakres obowiązków: Codzienne sprzątanie i utrzymywanie czystości oraz porządku w pomieszczeniach Przychodni z zachowaniem wytycznych zawartych w procedurach i instrukcjach obowiązujących w SZPZLO Warszawa-Ochota i zaświadczeniami wydanymi przez lekarza Medycyny Pracy, w tym: - codzienne mycie podłóg i urządzeń sanitarnych, - usuwanie nieczystości komunalnych, odpadów medycznych, gromadzenie ich w wyznaczonym miejscu. - uzupełnianie pojemników w ręczniki jednorazowe, papier toaletowy, mydło w pomieszczeniach ogólnodostępnych, - wycieranie zewnętrzne mebli, parapetów i lamp oświetleniowych, - mycie drzwi, ścian zmywalnych i pojemników na odpady, - mycie okien, - przygotowywanie roztworu dezynfekcyjnego i dezynfekcja pomieszczeń. Praca zmianowa w godz. 7.00-20.00 (dwie zmiany)

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy