Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/12720
OBOWIĄZKI:
bieżące czyszczenie lokalu oraz znajdujących się w nim sprzętów; sprzątanie pomieszczeń biurowych znajdujących się w lokalu; odkurzanie podłóg w pomieszczeniach; ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych znajdujących się w lokalu; utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian; mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury znajdujących się w lokalu; bieżące wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny; bieżące usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci; okresowe mycie okien;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzątaczka biurowa
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie brak lub niepełne podstawowe;

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy