Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Sprzątacz
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/22/0847
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie; zamiatanie; wycieranie; szorowanie; mycie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, szatniach, korytarzach itp. Czyszczenie regałów (prace na wysokości); mycie okien i przeszkleń; zamiatanie; mycie kostki brukowej. W sezonie odśnieżanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: obsługa szorowarki elektrycznej Lavor
Uprawnienia: obsługa myjki parowej Wipcool
Uprawnienia: obsługa odkurzacza piorącego/parowego
Uprawnienia: obsługa myjki ciśnieniowej Karcher

Wymagania inne:

[Inne] : wymagane minimum 2 miesiące doświadczenia na stanowisku - sprzątacz; dyspozycyjność (praca zmianowa); predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej; znajomość języka rosyjskiego wymagana jest ze względu na pracę w zespole rosyjskojęzycznym.

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego