Firma Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą techniczną nieruchomości komercyjnych oraz budynków mieszkalnych.

IFMPL to elastyczna, dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca klientom nowoczesne, niestandardowe oraz indywidualne rozwiązania, oparte na dogłębnym zrozumieniu ich potrzeb oraz sytuacji finansowej. Posiadamy zintegrowany system zarządzania jakością, środowiskiem oraz BHP.
Aktualnie opiekujemy się nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 1,5 mln. m2 w całej Polsce.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów, którzy wzmocnią nasz Zespół na stanowisku:

Specjalista / Specjalistka Działu Operacyjnego
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków
  • udział w start-up nowych projektów (wdrożenie standardów spółki, opracowanie audytu wejścia przy udziale specjalistów)
  • prowadzenie wewnętrznych audytów jakości
  • przygotowywanie zestawień oraz analiz na potrzeby optymalizacji działu operacyjnego
  • analiza wyników finansowych poszczególnych projektów
  • wsparcie procesu rekrutacji
  • prowadzenie zestawień oraz rozliczeń materiałowych
Wymagania
  • praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • dokładność i skrupulatność w realizacji codziennych zadań
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w dogodnej formie zatrudnienia
  • możliwość kreowania nowych rozwiązań i implementacji ich w praktyce
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet medyczny oraz sportowy