JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Specjalista / Specjalistka ds. inżynierii przemysłowej
Miejsce pracy: Warszawa
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • Przygotowanie i realizacja  projektów inwestycyjnych w ramach Jednostki Biznesowej API, ściśle współpracując z pozostałymi departamentami ZF Polpharma
  • Realizacja, zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem i budżetem, zadań inwestycyjnych polegających m.in na wdrożeniu nowych instalacji technologicznych i urządzeń produkcyjnych oraz procesów rozblokowania wąskich gardeł produkcyjnych
  • Opracowywanie szczegółowych założeń i wytycznych oraz koordynowanie realizacji nowych wdrożeń i modernizacji instalacji technologicznych dla wszystkich branż inżynieryjnych
  • Przygotowanie studium wykonalności i dokumentacji koncepcyjnej wspierającej JB API w procesie podejmowania decyzji co do realizacji nowych inwestycji, projektów i wdrożeń
  • Opracowywanie propozycji rozwiązań dla skomplikowanych problemów technicznych w JB API
  • Rozwijanie najlepszych praktyk i standardów inżynieryjnych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i wykonawczej w zakresie mniejszych projektów technologicznych
  • Zapewnianie wiedzy w dziedzinie technicznych aspektów produkcji API
  • Wspieranie wszystkich aktywności w JB API niezwiązanych z produkcją i z utrzymaniem ruchu, ale wymagających wiedzy technicznej i doświadczenia
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku: inżynieria przemysłowa, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień z zakresu syntezy organicznej oraz technologii organicznej, a także zakresu GMP i ATEX
  • Znajomość Autocad
  • Wiedza z obszaru dotyczącego inwestycji, konstrukcji maszyn i urządzeń
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymagany certyfikat B2)
  • Umiejętność pracy zespołowej
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma