Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista mechanik - konstruktor
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03887
OBOWIĄZKI:
Opracowywanie koncepcji i projektowanie zaawansowanych maszyn i urządzeń, Modernizacja i rozwój dotychczasowo oferowanych urządzeń,Przygotowanie dokumentacji wykonawczej i montażowej, Współpraca z wewnętrznym warsztatem mechanicznym oraz zewnętrznymi podwykonawcami i dostawcami,Montaż, uruchamianie i testowanie prototypów projektowanych urządzeń,Kompleksowy nadzór nad projektami i ich realizacją,Uzgodnienia techniczne z klientem,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier mechanik - maszyny i urządzenia przemysłowe (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Program Solidworks
Uprawnienia: Program AutoCad
Uprawnienia: Oprogramowanie Autodesk

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, doświadczenie w projektowaniu urządzeń ultradźwiękowych i urządzeń zakresu elektrometrii, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi AutoCad, Autodesk, solidworks, średniozaawansowana znajomość języków angielskiego oraz rosyjskiego.Obowiązki: Opracowywanie koncepcji i projektowanie zaawansowanych maszyn i urządzeń, Modernizacja i rozwój dotychczasowo oferowanych urządzeń,Przygotowanie dokumentacji wykonawczej i montażowej, Współpraca z wewnętrznym warsztatem mechanicznym oraz zewnętrznymi podwykonawcami i dostawcami,Montaż, uruchamianie i testowanie prototypów projektowanych urządzeń,Kompleksowy nadzór nad projektami i ich realizacją,Uzgodnienia techniczne z klientem,Kontakt: rekrutacja@itr.lukasiewicz.gov.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy