Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ZiA/2021

Zadania:
  • Bieżące monitorowanie rynku podwykonawców i rozwój bazy podwykonawczej,
  • Nawiązywanie relacji biznesowych z podwykonawcami,
  • Negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami,
  • Opracowanie i procedowanie umów inwestycyjnych z zamawiającym i z podwykonawcą - przy współpracy z zespołem prawnym,
  • Sporządzanie umów podwykonawczych, załączników, aneksów,
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji z podwykonawcami.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum wyższe licencjackie,
  • Zdolności analityczne, planistyczne, negocjacyjne,
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu,
  • Umiejętność samodzielnego organizowanie pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość MS Office, w tym Excel.
Oferujemy:
  • Stabilną współpracę (forma współpracy do uzgodnienia),
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach,
  • Rabat na wybrane usługi Orange,
  • Komputer służbowy,
  • Realizację ciekawych projektów.