Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest  liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. systemów i infrastruktury IT
Warszawa

Centrum Medyczne Damiana

Al. Jerozolimskie 96

Szukamy Ciebie jeśli:
  • posiadasz 1-2 lat doświadczenia w pracy w placówce medycznej w roli administratora systemów medycznych/specjalisty IT bądź doświadczenie we wdrażaniu systemów medycznych;
  • posiadasz doświadczenie w pracy z systemami klasy HIS, system Clininet HIS - jako ogromny atut;
  • znasz procesy obowiązujące w szpitalu oraz miałeś styczność z elektroniczną dokumentacją medyczną – mile widziane;
  • posiadasz znajomość pakietów biurowych, umiejętność konserwacji sprzętu komputerowego i sieciowego;
  • umiesz samodzielnie rozwiązywać problemy;
  • chętnie uczysz się nowych rzeczy;
  • lubisz pracować w zespole;
  • jesteś dobrze zorganizowany i umiejętnie zarządzasz własną pracą;
  • nie boisz się pracy pod presją czasu.
Twoje zadania:
  • zapewnienie sprawnego działania medycznych systemów informatycznych oraz specjalistycznego oprogramowania używanego w Szpitalu spółki ;
  • administrowanie zintegrowanym systemem szpitalnym (HIS/RIS/PACS/Apteka) w Szpitalu i placówkach medycznych;
  • wykonywanie niezbędnych czynności wdrożeniowych nowych modułów systemu szpitalnego klasy HIS;
  • diagnozowanie działania sieci informatycznych, do których połączony jest system informatyczny szpitala i urządzenia medyczne;
  • nadzorowanie prawidłowej pracy, serwisowanie sprzętu komputerowego, i urządzeń peryferyjnych oraz konfigurowanie do pracy ze zintegrowanym systemem informatycznym szpitala;
  • przeprowadzanie szkoleń pracowników z zakresu obsługi systemów medycznych wykorzystywanych w organizacji;
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania;
  • pakiet świadczeń socjalnych;
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze.