Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Specjalista ds. Systemów Dostępowych
Miejsce pracy: Warszawa
KG/SDS/BZ/4602
Opis stanowiska
  • Rozwój sieci i usług opartych o technologie dostępowe takie jak xDSL, xPON
  • Wsparcie merytoryczne dla zespołów wewnętrznych (IT, biznes, PSP)
  • Wsparcie utrzymaniowe dla zespołów BO/Field
  • Nadzór nad nowymi projektami w obszarze sieci/systemów zarządzania
  • Współpraca z zewnętrznymi Partnerami, w tym zagranicznymi
Wymagania
  • Znasz technologię xDSL: standardy (ADSL, VDSL, VDSL2, vectoring) pasma, modulacje, najczęstsze przyczyny problemów
  • Znasz podstawy technologii optycznej G-PON, XGS-PON
  • Znasz zagadnienia związane z protokołem IP (WAN, LAN, routing, firewall)
  • Umiesz konfigurować urządzenia na podstawie dokumentacji (producenta, własna - opracowana do użytku wewnętrznego), potrafisz wykonywać backup, aktualizację software, firmware
  • Znasz urządzenia: DSLAM/OLT firm Nokia, Huawei
  • Samodzielnie rozwiązujesz problemy techniczne (diagnostyka, skuteczne rozwiązanie problemu)
  • Jesteś osobą dokładną i asertywną, przedkładasz porządek nad twórczy nieład
  • Z łatwością nawiązujesz relacje i lubisz pracę w wielozadaniowym, dynamicznym środowisku
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym komunikację z partnerami zagranicznymi

Mile widziane

  • Znajomość urządzeń Iskratel, Ericsson, ECI
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość rozwoju dzięki wielu szkoleniom tematycznym
  • Przyjazny tryb wdrożenia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w zgranym, otwartym zespole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Atrakcyjną ofertę na produkty i usługi Grupy Polsat Plus
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.