Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/06399
OBOWIĄZKI:
-aktywne utrzymanie bezposredniej relacji z klientami,-rozwój sprzedaży, budowanie relacji biznesowych z producentami mebli,-rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów,-wprowadzanie zamówień, wystawianie faktur i innych dokumentów związanych z obsługą klienów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw sprzedaży
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office, EXEL)
Uprawnienia: Prawo kat. B

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

RW/35/2024- szukamy kandydatówwykształcenie: preferowane wyższe, wskazana znajomość języków obcych- gł. angielski na poziomie komunikatywnym, znajomość obsługi komputera,zakres obowiązków: -aktywne utrzymanie bezposredniej relacji z klientami,-rozwój sprzedaży, budowanie relacji biznesowych z producentami mebli,-rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów,-wprowadzanie zamówień, wystawianie faktur i innych dokumentów związanych z obsługą klienów.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy