Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. przetargów k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/13136
OBOWIĄZKI:
- Codzienne śledzenie informacji na temat nowo ogłaszanych przetargów wersji elektronicznej i odnajdowanie ogłoszeń o przetargach na wyznaczonym terenie - Bieżące śledzenie i kompletowanie wszelkich dokumentów dotyczących postępowania przetargowego - Współpraca z producentami zakresie przygotowywania ofert handlowych i ofert przetargowych dla zamawiających w trybie Ustawy zamówieniach publicznych - Sporządzanie raportów ze sporządzonych ofert przetargowych i podpisanych umów oraz przesyłanie ich do przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw zamówień publicznych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (prawo, ekonomia, finanse), biegła znajomość pakietu MS Office (głównie Excel), 2 lata doświadczenia zawodowego, dobra znajomość języka angielskiego.Obowiązki: - Codzienne śledzenie informacji na temat nowo ogłaszanych przetargów wersji elektronicznej i odnajdowanie ogłoszeń o przetargach na wyznaczonym terenie - Bieżące śledzenie i kompletowanie wszelkich dokumentów dotyczących postępowania przetargowego - Współpraca z producentami zakresie przygotowywania ofert handlowych i ofert przetargowych dla zamawiających w trybie Ustawy zamówieniach publicznych - Sporządzanie raportów ze sporządzonych ofert przetargowych i podpisanych umów oraz przesyłanie ich do przełożonego h[Zgłoszenia: atrzmiel@cefarm.com.pl, 691 980 575]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy