Ogłoszenie numer: 8860066, z dnia 2024-03-21

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. projektów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Identyfikacja możliwości pozyskiwania dofinansowania;
  • Monitoring prac projektowych realizowanych w IHiT w celu zagwarantowania zgodności z założeniami projektu (budżetem, harmonogramem);
  • Dbanie o kwestie formalne, dokumentację powiązaną z projektami;
  • Dotrzymywanie terminowości realizowanych prac;
  • Sporządzanie raportów z postępów w realizacji projektów;
  • Współpraca z Instytucjami Pośredniczącymi, Instytucjami Wdrażającymi oraz z opiekunami projektów w tychże instytucjach;
  • Wsparcie Kierowników w realizacji innowacyjnych projektów;
  • Dbanie o efektywną współpracę i komunikację;
  • Archiwizowanie dokumentacji projektowej.

Wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE;
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietów MS Office;
  • Umiejętność myślenia strategicznego, planowania i organizowania;
  • Bardzo dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, samodyscyplina);
  • Komunikatywność, kreatywność, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Pracę nad ciekawymi projektami.