Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. produktu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/03938
OBOWIĄZKI:
fotografie produktowe, filmy turtowialowe,wstawianie produktów, obróbka foto i wideo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Menedżer produktu (product manager) (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Montaż i edycja wideo
Uprawnienia: Fotografia

Wymagania inne:

Średnie,umiejętności : fotografia, edycja wideo+foto, minimum 5 lat doświadczenia, znajmość języków angielski B2 w mowie i pismie , język polski w stopniu komunikatywnymZakres obowiązków : fotografie produktowe, filmy turtowialowe,wstawianie produktów, obróbka foto i wideo

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy