Specjalista ds. prawnych
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa prawna organów korporacji: przygotowywanie dokumentacji, w tym uchwał, protokołów i wniosków.
  • Nadzór właścicielski i ciągłość pracy organów korporacji.
  • Redagowanie i weryfikacja dokumentów prawnych, umów oraz aktów normatywnych.
  • Analiza zmian legislacyjnych i wsparcie w ich wdrażaniu.
  • Pomoc w procesach legalizacji dokumentów i zarządzanie bazami danych.
  • Wspieranie radców prawnych, współpraca z zewnętrznymi kancelariami i audytorami.
  • Realizacja zadań biurowych w Dziale Prawnym.
Nasze wymagania:
  • Student prawa (V rok) lub absolwent z rozpoczętą aplikacją.
  • Częściowy etat (3-4 dni tygodniowo).
  • Biegła znajomość prawa korporacyjnego, cywilnego, handlowego i gospodarczego.
  • Doświadczenie w obsłudze organów korporacyjnych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Precyzyjność, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista.
To oferujemy:
  •  Rozwój zawodowy z doświadczonym zespołem.
  • Udział w interesujących projektach.
  • Umowę zlecenie lub B2B.