Ogłoszenie numer: 8828716, z dnia 2024-03-22

Jesteśmy Biurem Rachunkowym, któremu zależy na ludziach jak na rodzinie. Za nami 20 lat doświadczenia, ale wciąż się rozwijamy i chcemy powitać w naszym zespole kolejne fantastyczne osoby!
Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. płac. Myślisz, że możesz być tą osobą?

Specjalista ds. płac

Miejsce pracy: Łomianki

Opis stanowiska

  • Obsługa płacowa dla naszych klientów w sposób totalnie profesjonalny.
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami i dbanie o ich mega zadowolenie.
  • Współpraca z innymi działami, bo w końcu jesteśmy jednym teamem!

Wymagania

  • Doświadczenie min 2-letnie w dziedzinie naliczania płac.
  • Znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków i innych rzeczy, które kręcą się wokół zatrudnienia.
  • Umiejętność obsługi programu Płatnik i MS Office.
  • Energia, zaangażowanie i pozytywne podejście!

Jeśli masz dodatkowo doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym, znasz program Raks SQL, to super bonus!

Oferujemy

  • Fajną pracę w zgranym zespole.
  • Udział w różnych projektach, gdzie możesz się rozwijać.
  • Szkolenia, które jeszcze bardziej wzmocnią Twoje umiejętności.
  • Wynagrodzenie, które będzie zależało od Twojego zaangażowania.
  • Stabilne zatrudnienie i elastyczne formy współpracy.
  • Możliwość łączenia pracy zdalnej i stacjonarnej.
  • Współpracę z ludźmi, którzy zawsze Cię wspierają.

Czy brzmi to dla Ciebie interesująco? Jeśli tak, aplikuj! Czekamy na Ciebie!