Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób, która świetnie czuje się w języku angielskim oraz chciałaby się rozwijać w obszarze działań marketingowych w sieci online.

Specjalista ds. Online Marketingu
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Główne zadania na stanowisku:

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych online dla sklepu internetowego
  • Wdrażanie rozwiązań SEO (optymalizacja on page i offpage) we współpracy z agencją zewnętrzną
  • Przygotowywanie nowych kreacji reklamowych we współpracy z grafikiem
  • Analiza skuteczności przeprowadzonych działań, ich optymalizacja oraz raportowanie wyników
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji na rynku niemieckim
  • Administracja stron WWW (Sklepy internetowe, blogi)

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Biegle komunikujesz się w języku angielskim
  • Masz min. 2 lata doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku
  • Posiadasz praktyczną znajomość zagadnień SEM i SEO
  • Bardzo dobra znajomość Wordpress oraz doświadczenie w pracy z CMS
  • Znasz aktualne trendy marketingu internetowego i obszaru e-commerce,
  • Posiadasz dobrą organizacje pracy i samodzielność działania
  • Chcesz współpracować w zespole doświadczonych osób
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą

Mile widziana:

  • Praktyczna znajomość narzędzi i rozwiązań e-marketingowych np. Google Analitics, Google Search Console, Google Tag Manager

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Biuro w dogodnej lokalizacji - Metro Młociny
  • Pracę w doświadczonym zespole chętnie dzielącym się wiedzą
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Udział w szkoleniach rozwojowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizowania ciekawych projektów
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Zniżki pracownicze na ofertę handlową