Specjalista ds. Ofertowania i Kalkulacji (branża sanitarna)
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie przedmiarów i kosztorysów na podstawie projektów całego zakresu branży sanitarnej
  • Analiza dokumentacji projektowej pod względem zastosowanych rozwiązań technicznych, jej kompletności oraz ewentualnych błędów i nieścisłości
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz dostawców usług
  • Wprowadzenie optymalizacji techniczno-ekonomicznych i proponowanych rozwiązań zamiennych
  • Współpraca z dostawcami urządzeń i materiałów instalacyjnych oraz podwykonawców na etapie wycen oraz kontraktacji
  • Weryfikacja otrzymywanych ofert pod względem finansowym, zakresowym i merytorycznym
  • Uczestnictwo w procesie tworzenia ofert, przetargach publicznych oraz spotkaniach z Inwestorami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku wymaganym dla specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w na stanowisku inżyniera robót sanitarnych
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD, Norma Pro
  • Umiejętność przygotowania przedmiarów
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.