Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/03791
OBOWIĄZKI:
- obsługa klientów na rynku niemieckim - kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,- organizacja i koordynacja wyjazdu oraz pobytu personelu w Niemczech- bieżąca współpraca i budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi w Niemczech oraz zatrudnionym personelem opiekuńczym- udział w projektach mających na celu optymalizację procesów sprzedaży i obsługi klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Program Outlook (poczta elektroniczna)
Uprawnienia: Komputer - obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa MS Office

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, samodzielność, staranność i dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i budowania relacji, proaktywność, zaangażowanie i nastawienie na cel, dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności Excel, Word i poczta Outlook.Obowiązki:- obsługa klientów na rynku niemieckim - kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,- organizacja i koordynacja wyjazdu oraz pobytu personelu w Niemczech- bieżąca współpraca i budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi w Niemczech oraz zatrudnionym personelem opiekuńczym- udział w projektach mających na celu optymalizację procesów sprzedaży i obsługi klienta[Zgłoszenia: miroslawa.kolankiewicz@idealwork.pl, 538 894 747]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy